Plzeň - zprávy, práce, firmy,

OES s.r.o.

OES s.r.o.


Svítidla, osvětlení , tepelná čerpadla  ,  klimatizační technika   ,  světelná technika   


Adresa :  Mikulášské náměstí 2/630, 326 00 Plzeň-Východní Předměstí
okres Plzeň-město, Plzeňský kraj


Telefon :  +420 377 224 931

Email : oes@email.cz

Webová stránka  


Popis činnosti :

Naší hlavní, nikoliv jedinou doménou, jsou právě dnes aktuální rekonstrukce bytů a domů. V případě, že o rekonstrukci uvažujete, neváhejte nás kontaktovat!

Provádíme kompletní realizace i rekonstrukce exteriérů a interiérů, dále pak dodávky a montáž splitových klimatizací a tepelných čerpadel. Kromě vlastní stavby jsme schopni dodat osvětlovací tělesa, sanitární prvky i veškeré elektrospotřebiče.

Jsme distributor, prodejce a realizační firma světelné, zvukové techniky, především těchto značek, jako jsou Osram, Kanlux, Brilux, Eurolite, Futurelight, Omnilux, Omnitronic, Solartec, ABB elektro, Elgo. Dále pak tepelných čerpadel HOTJET. Klimatizací Carrier, Daikin, LG, Samsung, Toshiba. Zelená úsporám.

Provozujeme vzorkovou prodejnu, kamenný obchod a e-shop v Plzni. Vlastníme certifikát ABB elektromontér – kompletní elektromontážní práce a elektroinstalace. Nabízíme také revize, servis a montáže klimatizací a tepelných čerpadel.

Bohatý výběr za zvýhodněné ceny od našich renomovaných partnerů. Návrhy a konzultace řešení ZDARMA!

Provozujeme tyto e-shopy: Osram-shop, Kanlux-shop, Greenlux-shop.

My, pracovníci stavební firmy OES s.r.o. budeme potěšeni, jestliže realizace stavby na klíč, nebo jen dílčí subdodávka, bude svěřena právě nám. Jsme totiž přesvědčeni, že každá dobře provedená realizace stavby, bez ohledu na její velikost, je nejlepší reklamou.

Ne nadarmo již naši dědové říkali, že spokojený zákazník je nejlepší investice!