Plzeň - zprávy, práce, firmy,

Auto ESA Plzeň

Auto ESA Plzeň


Autobazary , Osobní vozy  ,  Užitkové vozy   ,  Terénní vozy   


Adresa :  U Letiště 1074/2, 301 00 Plzeň-Skvrňany
okres Plzeň-město, Plzeňský kraj


Telefon :  +420 221 410 111

Email : zakaznickecentrum@autoesa.cz

Webová stránka  


Popis činnosti :

Plzeňský obchodní dům s ojetými automobily je první projekt nové generace, který Auto ESA bude v budoucnu realizovat i v dalších městech. Společnost Auto ESA, jak je již mnoho let dobře známo, je založena na úzkém vztahu s klienty a profesionálních službách, které zákazníkům nabízíme.

V autobazaru Auto ESA Plzeň můžete nejen koupit nový vůz, ale ten starý nám i prodat.
Buď vám dáme peníze v hotovosti nebo použijete starý vůz k úhradě části ceny nového, na takzvaný protiúčet. V tom případě vám navíc ještě poskytneme slevu až 50 000 Kč.

Na ploše cca 10 000 m2 si můžete vybírat z nabídky až 300 prověřených vozidel různých cenových kategorií, značek a modelů. Součástí prodejny je samozřejmě i klientská zóna s nabídkou dalších služeb, jako je například financování vozidel nebo jejich pojištění.

Profesionální personál vám pomůže s výběrem nového vozu, jeho financováním a pojištěním, ale také s prodejem toho starého. Samozřejmostí je zajištění potřebné administrativy a převodu vozidla. To vše v prostorách moderního autocentra.

Obchodní dům se nachází v NC Borská Pole v prostorách, kde byla dříve prodejna OBI. Celá prodejní plocha je tak kompletně pod střechou, temperovaná a perfektně osvětlená.

U nás si vybere každý!

Těšíme se na Vaši návštěvu!