Plzeň - zprávy, práce, firmy,

ATELIER SOUKUP OPL ŠVEHLA s.r.o.

ATELIER SOUKUP OPL ŠVEHLA s.r.o.


Architekti , Urbanistické a architektonické studie  ,  Projekty pro územní řízení   ,  Projekty pro ohlášení staveb a stavební povolení   


Adresa :  Klatovská třída 818/11, 301 00 Plzeň
okres Plzeň-město, Plzeňský kraj


Telefon :  +420 377 223 236

Email : info@atelier-soukup.cz

Webová stránka  


Popis činnosti :

Naše společnost byla založena v roce 1991. Základním zaměřením atelieru je obnova našich památek a individuální výstavba od bytové po komerční.

Atelier je vybaven jedenácti grafickými stanicemi, velkoformátovým plotrem a dalšími tiskovými periferiemi.

Používáme pouze legální software ArchiCAD, Artlantis, SketchUp Pro, Visual Dynamics V-Ray, AutoCAD, Corel a Microsoft Office.

Budoucnost totiž neexistuje bez minulosti. Každý, kdo toto pravidlo popřel, skončil neslavně. Naše minulost je náš odrazový můstek pro budoucnost a bude-li pevně postavená v našich myslích, tím pevněji se můžeme odrazit a dál se dostaneme. Proto je naším výsostným zájmem obnova historického vědomí, které má výraz v památkách.

Považujeme za důležité, aby naše památky s námi dál žily, ne jen jako muzeální exponát, ale jako prožívaná skutečnost. Nezanedbatelná je proto i angažovanost atelieru v dobrovolné sféře osvětové činnosti, propagace a konkrétních akcí na záchranu památek.

Protože pracovníci atelieru si dali za cíl dělat dobrou architekturu, nerozlišují mezi architekturou minulosti a budoucnosti. Tvoří i nové stavby, které se řadí po bok dílům našich předků a je radostí, když nová stavba navazuje přímo na historické prostředí. Za své dílo byli odměněni mnoha oceněními a uznáním odborné i laické veřejnosti.

Neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na budoucí spolupráci!